Blog > Komentarze do wpisu
Moje pierwsze "przecierki"

Wczoraj nie mogłam zasn±ć... jak się spało w niedzielę do 13, to nic dziwnego.

Czas wykorzystałam "twórczo". Pozwiedzałam sobie różne stronki, pogapiłam się na szereg pięknych prac i narodziła się w mojej głowie wielka chęć ponownego popróbowania przecierek. Próbowałam kiedy¶, ale nie szło mi  w ogóle. A jak nie idzie, to wiadomo... człowiek się zniechęca i odkłada na potem...

Na pocz±tku nic nie wskazywało na to, że porzucę zakładany plan działania i zrobię zupełnie inaczej. Tak się akurat złożyło, że bejcowałam chutecznik na heban. Stała sobie miseczka z ciemn± bejc± i stał domek na klucze z naklejonymi g±skami. No to ja szybko pędzeloszek i do dzieła... pocieniowałam, pomazałam i wyszedł mi postarzony klucznik z "przecierkami" ;) efekt bardzo mi się spodobał! Co prawda nie jest dokończony. Nie ma na nim ani jednej warstwy lakieru, ale taka jestem zadowolona, że postanowiłam podzielić się swoj± rado¶ci± :)

klucznik g±ski

A tak nawiasem mówi±c ogromnie spodobały mi się te g±ski, s± urocze i tak sobie my¶lę, że te moje "przecierki" im pasuj± ;)

Tu zbliżenie

klucznik g±ski2

 

 

wtorek, 07 grudnia 2010, deco-pasja

Polecane wpisy

Komentarze
kraszynka
2010/12/07 10:07:04
¦liczne te gęsi. Bardzo lubię 'wiochowate motywy'. Ależ jeste¶ pracowita. rzeczywi¶cie najlepiej byłoby nie sypiać. To taka strata czasu.
Grażyna
-
2010/12/07 10:27:26
Dziękuję Grażyna :)
Oj tak, a jeszcze lepiej, gdyby kto¶ dobę wydłużył o kilka godzin ;)
Je¶li co¶ się spodobało lub chcesz zadać pytanie,napisz proszę: deco-pasja@gazeta.pl