Blog > Komentarze do wpisu
Prezenty

Czas pędzi nieubłaganie. Znowu minął kolejny dzień... tyle sobie obiecuję, planuje i nie wyrabiam się... brakuje mi czasu na zrobienie choćby jednego wpisu. Ja nie wiem, co to będzie jak wrócę do pracy /?/

Najnowsze i ostatnie w tym roku bombki można obejrzeć w galerii II, nie będę już  ich wrzucać tutaj, bo mam dość bombkowania! Zapraszam serdecznie, jeśli ktoś ma chęć ;)

 

Do świąt zdążyłam z prezentami :) całe szczęście ;)

Zrobiłam komplecik na biurko dla chłopca

na biurko

Komplecik jest zabejcowany. Miejsca, gdzie widać motyw pomalowałam jasną farbą, nakleiłam serwetkę ryżową z pismem, na to wycięte z papieru auta. Całość pocieniowałam pastą postarzającą i wylakierowałam na połysk.

Kolejne prezentowe pudełeczka - dwie bombonierki :)

lala

Z lalą. Zabejcowana. Góra pokryta jasną farbą, oklejona serwetką z motywem listków, na to naklejona lala z papieru do decoupage. Pocieniowana pasta postarzającą i zabezpieczona lakierem. Przykleiłam lali koronkę ozdobną, prawda, że ładnie?

 

 

bombonierka szare dzieci

Z dziećmi. Zabejcowana. Góra pomalowana jasną farbą, oklejona serwetką z dzieciaczkami. Tu również nakleiłam koronkę ozdobną, żeby wyglądała słodko i zmalowałam kropeczki (przy pomocy dużej wykałaczki ;) ). Całość oczywiście zabezpieczyłam lakierem.

 

 

bombonierka świateczna2

Kolejne pudełeczko - tym razem tekturowe. Tu ozdobiłam jedynie wieczko i dodałam koronkę. W towarzystwie mojego prezentu tegorocznego - figurki ślicznej dziewczynki. Jak ją zobaczyłam pierwszy raz, pomyślałam-musi być moja - kilka dni później otrzymałam ją w prezencie :)))

 

bombonierka 12

To pudełeczko również jest tekturkowe i podobnie jak we wcześniejszym, przerobiłam mu wieczko oraz dodałam koronkę ozdobną.

Dokładnie dziś trafiło do rąk nowej właścicielki wraz z prezencikiem w środku :) Dostałam wieści, że bardzo się spodobało. Cieszy mnie to ogromnie :)

wtorek, 28 grudnia 2010, deco-pasja

Polecane wpisy

Komentarze
babskieuroczysko
2011/01/14 10:37:07
bardzo ładne
Jeśli coś się spodobało lub chcesz zadać pytanie,napisz proszę: deco-pasja@gazeta.pl